Brak bramek to i brak punktów..

Tytuł nawiązuje do tego co ostatnio dzieję się w naszej drużynie..

Po raz kolejny mimo przewagi w posiadaniu, tworzeniu sytuacji nie potrafimy udokumentować tego bramką. Pierwsza połowa to bramka dla zespołu gospodarzy. Święty nieźle przedryblował kilku naszych zawodników i mocnym strzałem pokonał Wacławca. Była to jedna z nielicznych sytuacji stworzonych przez Krzanowice.

W drugiej połowie nasza drużyna nie miała pomysłu jak zagrozić mocniej bramce przeciwnika, efektem czego było postawienie na trójkę obrońców z tyłu i trójkę napastników. Nasze próby ataku często kończyły się groźnymi kontratakami i w 89 minucie po takim ataku Tomasz Wittek ustala końcowy wynik spotkania.

LKS Krzyżanowice (k. Raciborza) 2-0 LKS Tworków 11 października, 15:00
Dąb Gaszowice 0-2 LKS 1908 Nędza 10 października, 15:00
Zameczek Czernica 2-1 Naprzód Borucin 10 października, 15:00
Unia Racibórz 3-3 Czarni Gorzyce 10 października, 15:00