Nowy sezon z nowymi zasadami !
Czeka nas sporo zmian. Nasza grupa została podzielona na raciborską oraz rybnicką. Zgodnie z regulaminem rozgrywek I runda zostanie rozegrana systemem każdy z każdym mecz i rewanż. Po zakończeniu I rundy po 4 najlepsze drużyny z I i II grupy razem utworzą grupę mistrzowską. 8 zespołów, które do rywalizacji przystąpią z "wyzerowanym" kontem punktowym walczyć będzie o jedno miejsce premiowane awansem, grając mecz i rewanż każdy z każdym.
Pozostałe zespoły z obydwu grup utworzą grupę "spadkową", liczącą w sumie 12 drużyn. W niej zaliczone zostaną wyniki bezpośrednich meczów, a drużyny zmierzą się systemem mecz i rewanż tylko z tymi rywalami, z którymi w I rundzie nie grały. Spadek dotknie minimum 5 zespołów. Liczba spadkowiczów może się zwiększyć w przypadku spadków do tej grupy drużyn z wyższych lig.
Poniżej lista drużyn w obu grupach:
Grupa Racibórz :
8.Gwiazda Skrzyszów
9.Granica Ruptawa
10.Polonia Marklowice
Rozgrywki prowadzi Podokręg Rybnik.