Kolejnym rywalem Przyszłość Rogów

Następnym rywalem drużyny Piotra Hudera będzie zespół Przyszłości Rogów. Pora więc przyjrzeć się z bliska poczynaniom ekipy z Rogowa w bieżącym sezonie.

Do tej pory nasi sobotni rywale zgromadzili na swoim koncie 3 punkty, które są efektem jedynego jak do tej pory zwycięstwa. Rogowianie trzy punkty zdobyli w ostatniej kolejce pokonując 4:2 KS Kornowac. Oprócz tego Przyszłość ma na swoim koncie cztery porażki z takimi rywalami jak: Czarni Gorzyce (1:4), Gwiazda Skrzyszów (0:4), Granica Ruptawa (1:6) i Forteca Świerklany (2:4).

W letniej przerwie u naszych rywali doszło do sporych przetasowań kadrowych oto one:

Przybyli: Radosław Ciuberek (trener), Dawid Juzek (Czarni Gorzyce), Denis Waś (Naprzód Czyżowice), Mateusz Bugla i Krystian Prusowski (Naprzód Zawada), Mateusz Pietrasz (Chałupki), Szymon Kędzia, Kamil Mucha, Adam Polak, Grzegorz Polak i Kamil Zychma (Wypoczynek Buków), Wojciech Konopek i Piotr Sitek (Unia Turza Śląska II), Dorian Leśniewski i Karol Winkler (Odra Centrum Wodzisław Śląski – z drużyny juniorów), Bartosz Bugla, Paweł Mrozek i Joachim Waszek (wznowili treningi).

Ubyli: Tomasz Sosna (trener), Beniamin Jastrzębowski, Kamil Kucharski, Adrian Suchanek, Tomasz Kukla, Paweł Wojtala (Czarni Gorzyce), Gabriel Szkatuła (Unia Turza Śląska), Jakub Białas (Odra Wodzisław Śląski), Mateusz Buko (Naprzód Czyżowice), Jarosław Pawelec (Polonia Marklowice), Robert Szymiczek (Radziejów-Popielów), Mateusz Sosna i Łukasz Szkatuła (Polonia Łaziska), Sebastian Jaszczak (Płomień Kobyla), Arkadiusz Janeta (nie wznowił treningów).

Przyszłość Rogów - Silesia Lubomia 08.09 (sobota), godz.16:00