Kondziołka daje zwycięstwo Lubomi..

W środowe popołudnie Lubomia wygrała z beniaminkiem z Krzanowic 1:0 po golu Mateusza Kondziołki.

Mecz, który odbył się bez udziału publiczności przyniósł Lubomi skromne, ale w zupełności zasłużone zwycięstwo i kolejne punkty w ligowej tabeli. Przez większość spotkania "Silesia" dyktowała warunki gry i stwarzała sobie liczne sytuacje podbramkowe. W pierwszej połowie po dobrze rozegranej akcji piłka w polu karnym trafiła do Mateusza Kondziołki, a ten z lewej nogi bez zastanowienia uderzył w prawy róg bramki, nie dając żadnych szans bramkarzowi przyjezdnych.

Druga połowa to kontrolowanie przebiegu spotkania i dowiezienie wyniku do ostatniego gwizdka sędziego.

W najbliższą niedzielę pojedziemy do aktualnego lidera z Tworkowa. Początek spotkania godz.17:00. Już teraz zapraszamy wszystkich sympatyków naszego klubu do kibicowania.