Parada błędów

Sromotną porażką zakończył się wyjazd do Nędzy, gospodarze sobotniego spotkania sumiennie wykorzystali wszystkie błędy naszej defensywy i zwyciężyli 4:0.

Katem naszej drużyny okazał się Mariusz Frydryk, napastnik z Nędzy skompletował wczoraj hat-tricka. Koncert strzelecki rozpoczął w 28 minucie kiedy wykorzystał sytuację sam na sam. Dziesięć minut później było już 2:0 dla LKS-u, po strzale z narożnika pola karnego Patryk Kustos musiał po raz drugi wyjmować piłkę z siatki. Do przerwy wynik nie uległ zmianą chociaż bliscy zdobycia trzeciej bramki byli gospodarze. Silesię w ostatniej chwili uratował jej kapitan Adrian Kamczyk, który wybił piłkę z linii bramkowej.

Druga połowa rozpoczęła się optymistycznie dla naszej jedenastki ale 10 minut po zmianie stron nadzieje na dobry rezultat umarły. Tomasz Tiebler wyśmienicie "poszukał" naszego bramkarza i wpakował piłkę w krótki róg bramki Kustosa. Pięć minut później Nędza zakończyła koncert strzelecki. Po wrzutce z rzutu wolnego futbolówkę głową wpakował Frydryk.

LKS Nędza - Silesia Lubomia

Silesia: Kustos - Biły (67' Szymura), Szymiczek, Kamczyk, Adamczyk, Dzierżawa, Nepelski, Chłapek (57' Zacharko), Kopel (53' Kondziołka), Gałecki (10' Jęczmionka), Brzoska. Trener Piotr Hauder