Podział punktów z Marklowicami

VII kolejka przyniosła Silesii cenny jeden punkt, który drużyna zdobyła remisując bezbramkowo na własnym terenie z Polonią Marklowice.

Niedzielne spotkanie należało do tych bardzo wyrównanych, oba zespoły doszły do kilku okazji strzeleckich ale ostatecznie nikomu nie udało się zdobyć bramki. Najbliżej tego celu byli goście, którzy w drugiej połowie co prawda umieścili piłkę w siatce bramki Aleksandra Pluty ale na nasze szczęście sędzia dopatrzył się w tej sytuacji pozycji spalonej.

Silesia w tym spotkaniu również miała kilka dogodnych okazji do zdobycia bramki. Najlepsze sytuacje mieli Bartłomiej Socha i Marcin Szymiczek.

Kolejny mecz zawodnicy Piotra Haudera rozegrają 23 września kiedy to w spotkaniu wyjazdowym zmierzymy się z liderem Unią Turza Śląska.

Silesia Lubomia - Polonia Marklowice 0:0 (0:0)

Silesia: Pluta - Kamczyk, Dembowy, Kopel (75' Zacharko), Biły, Nepelski, Chłapek, Kondzioł (70' Szymiczek), Brzoska, Socha, Jęczmionka (60' Dzierżawa). Trener: Bartłomiej Socha.

Polonia: Antończyk - Krakowczyk, Zimoń, Sachs, Pietrzak, Pawliczek (60' Pochcioł), Plura, Oślizło (70' Peterko), Wacławik (88' Celary), Miczek (80' Komraus), Pawelec. Trener: Krzysztof Turek.

Relację razem z galerią zdjęć znajdziecie pod tym linkiem https://sport.nowiny.pl/143034-lubomia-podzielila-sie-punktami-z-marklowicami-zdjecia.html