Porażka w środowym spotkaniu z Rymerem

Porażką 0:3 zakończył się środowy mecz Silesii Lubomia. Spotkanie, którego gospodarzem była drużyna Rymera Rybnik jest pierwszą porażką naszego zespołu od 18 listopada zeszłego roku.

Do wczorajszego meczu Silesia przystąpiła bez: Bartłomieja Sochy, Piotra Szuścika i wykluczonego ze względu na nadmiar żółtych kartek Adriana Kamczyka. Najbardziej we znaki dał się brak naszego podstawowego defensora, mimo to nie można usprawiedliwiać przegranej brakami kadrowymi. Rymer wykorzystał szanse i zdobył trzy punkty, nam pozostaje skupić się na kolejnym spotkaniu. W niedzielę na własnym boisku podejmiemy Jedność 32 Przyszowice.

Rymer Rybnik - Silesia Lubomia 3:0 (1:0)

Silesia: Tlołka - Biły, Zacharko, Szymiczek, Dzierżęga, Kondziołka, Matuszek, Kocztorz, Kopel, Brzoska, Jęczmionka. Trener Mateusz Galikowski