Zwycięstwo na inaugurację!

Zwycięstwem zakończyło się pierwsze spotkanie w nowym sezonie naszej drużyny. W pierwszej połowie nasza drużyna grała bardzo pewnie z tyłu i kontrolowała jej przebieg. W 31 minucie w polu karnym faulowany został Mateusz Kondziołka. Do jedenastki podszedł Mateusz Adamczyk i pewnym strzałem pokonał bramkarza przyjezdnych. W drugiej połowie inicjatywę przejął "Zameczek". Silesia raczej cofnięta starała się przerywać groźne akcje przeciwnika. Bardzo ważną i instynktowną interwencją popisał się Karol Wacławiec w 70 minucie spotkania, wybijając piłkę z linii bramkowej.  Pod koniec meczu świetny kontratak wyprowadził Kamil Biły, przebiegając z piłką kilkadziesiąt metrów po czym dograł do niepilnowanego Pawła Wieczorka, a ten dopełnił formalności, pokonując po raz drugi bramkarza gości. Już wcześniej Lubomia mogła powiększyć swój dorobek bramkowy, ale najpierw Kamczyk nie wykorzystał dobrego dośrodkowania Bujalskiego, a później Adamczyk po solowej akcji strzelił tuż obok słupka.

Cieszymy się ze zwycięstwa. Kolejne spotkanie w środę o 17:30 w Pucharze Polski. Przeciwnikiem LKS Zabełków. Serdecznie zapraszamy !