Lider z Gorzyc zgarnia 3 punkty..

W 8 kolejce klasy okręgowej Silesia Lubomia na własnym boisku przegrała z liderem z Gorzyc 0:2.

Już w pierwszej połowie padły decydujące bramki po strzałach Patryka Panica oraz bezpośrednio z rzutu wolnego autorstwa Krzyżoka. W drugiej połowie Silesia starała stworzyć sobie sytuację dające bramkę kontaktową, niestety Czarni świetnie spisywali się w defensywie.

Seria meczów bez zwycięstwa się wydłużyła. Ekipa Jarosława Wieczorka jak dotąd uzbierała 7 punktów i po ośmiu kolejkach zajmujemy 8 miejsce w ligowej tabeli.

Poniżej relacja szczegółowa z naszego spotkania:

Ostatnie spotkanie przed rewanżami to wyjazd do silnej ekipy z Raciborza, która w hicie kolejki uległa LKS-owi Tworków 1:3. Mecz odbędzie się w sobotę 19 września o godzinie 16:00.