Lubomia za późno wzięła się do roboty..

Jako ostatni mecz w 4 kolejce spotkań udział wzięły drużyny miejscowego LKS-u Tworków oraz Silesii Lubomia.

W pierwszej połowie mecz nie należał do najciekawszych mimo, iż obie drużyny stworzyły sobie kilka sytuacji, z których więcej zrobił LKS Tworków zdobywając bramkę mocnym strzałem Sitnika po podaniu Szewczyka.

W drugiej połowie licznie zgromadzeni kibice mogli zobaczyć dużo bardziej otwarte widowisko. W 62 i w 65 minucie, miejscowi dwukrotnie zdobyli bramki. Najpierw Kocot idealnie wykończył dorzuconą przez Sitnika piłkę, a później indywidualny rajd Szewczyka zakończony strzałem z pola karnego dał gospodarzom sporą przewagę. Lubomia podrażniona takim wynikiem dokonała dwóch zmian. Na boisku pojawili się trener Jarosław Wieczorek oraz Raymundo Vinicius. Najpierw po odgwizdaniu karnego na wspomnianym Viniciusie, pewnie gola zdobył grający trener, chwilę później w 81minucie bramkę kontaktową zdobył Vinicius, który uderzył nie do obrony z wysokości pola karnego.

W końcówce Silesia dalej napierała, ale niestety zabrakło czasu by zdobyć bramkę dającą jeden punkt. Tworków z kompletem punktów dalej przewodzi w tabeli, a nasza drużyna mimo chęci i zaangażowania zostaje z 6 punktami na swoim koncie.

Pozostałe wyniki 4 kolejki :

LKS Krzyżanowice (k. Raciborza) 3-5 Unia Racibórz
Zameczek Czernica 1-3 Czarni Gorzyce
KS 1905 Krzanowice 5-1 LKS 1908 Nędza
Naprzód Borucin 5-2 Dąb Gaszowice

Poniżej relacja szczegółowa z naszego spotkania: https://lubomiasilesia.futbolowo.pl/game/932741/lks-tworkow-vs-silesia-lubomia

Media o nas: https://www.naszraciborz.pl/site/art/2-sport/0-/83153-klasa-okregowa--silesia-pokonana--pozycja-lidera-utrzymana--foto-

W 5 kolejce podejmiemy na własnym obiekcie ekipę LKS-u Krzyżanowice. Póki co, mecz ten również odbędzie się bez udziału publiczności.