Przegrywamy z LKS Krzyżanowice..

Po raz drugi w tym sezonie drużyna z Gminy Krzyżanowice pokonała naszą ekipę. Tym razem przegrywamy z LKS Krzyżanowice 0:1.

Pierwsza połowa to cierpliwa gra drużyny gości w defensywie i większe posiadanie piłki przez gospodarzy. Mimo tego faktu to Krzyżanowice stwarzały sobie groźniejsze sytuacje. Nasza drużyna nie miała pomysłu na rozegranie skutecznego ataku, w którym mogłaby paść bramka dająca prowadzenie. Po 45 minutach zawodnicy schodzili do szatni przy bezbramkowym rezultacie. W drugiej części spotkania obraz gry niewiele się zmienił. Groźne okazały się stałe fragmenty gry. Właśnie po jednym z nich w końcówce spotkania padła jedyna bramka. Rzut rożny dla ekipy Marcina Malinowskiego i Radosław Minta z głowy kieruje piłkę do siatki. Końcówka spotkania to próby szybkiego przedostania się pod bramkę Mateusza Kuhna, ale niestety, nasza Silesia nie zdołała odwrócić losów spotkania.

Pozostałe wyniki 5 kolejki :

LKS 1908 Nędza 2-0 LKS Tworków
Naprzód Borucin 1-3 KS 1905 Krzanowice
Czarni Gorzyce 3-4 Dąb Gaszowice
Unia Racibórz 2-1 Zameczek Czernica

Poniżej relacja szczegółowa z naszego spotkania:

W najbliższą sobotę w ramach 6 kolejki spotkań podejmiemy na własnym obiekcie wicelidera z Nędzy. Początek spotkania o godzinie 17:00.