Zameczek zgarnia 3 punkty..

W ubiegłą sobotę nasza drużyna nie zdołała wygrać z sąsiadem w tabeli, Zameczkiem Czernica i poległa na ciężkim terenie 3:0.

Wszystkie bramki padły w drugiej połowie. Pierwsza to lob Łukasza Sella nad naszym bramkarzem, piłka odbija się od słupka i wpada do bramki. Druga, to nieporozumienie na linii Sikora-Mandrysz i samobójczą bramkę wbija sobie nasz środkowy obrońca. Na zakończenie meczu z rzutu wolnego uderza Reguła i ustala końcowy rezultat spotkania.

W meczu o "6 punktów" gospodarze zgarniają wszystko i na dzień dzisiejszy jesteśmy na przedostatnim miejscu w tabeli.

LKS Krzyżanowice (k. Raciborza) - KS 1905 Krzanowice
w pierwotnym terminie (26 września, 16:00) odwołany z powodu zalania boiska
Dąb Gaszowice 1-4 LKS Tworków
Unia Racibórz 2-2 LKS 1908 Nędza
Czarni Gorzyce 7-1 Naprzód Borucin

Relacja szczegółowa z naszego spotkania:http://lubomiasilesia.futbolowo.pl/game/932771/zameczek-czernica-vs-silesia-lubomia

W niedzielę przyjedzie drużyna z Gaszowic, z którą w pierwszym meczu przegraliśmy 1:0. Będzie to kolejny pojedynek z kategorii meczów o "6 punktów". Czy tym razem uda się zgarnąć komplet punktów i odbić od dna? Zapraszamy! Początek o godzinie 16:00.